Zaterdag 22 november jl. heeft de Operette- en Musicalvereniging Les Rigolaux zich met de theaterproductie “Victor Hugo en Les Misérables” van haar beste kant laten zien in een bijna volledig uitverkocht Theater Sneek.
De zaterdag was vroeg begonnen voor een deel van het koor. Drie sopranen, Froukje Bosma, Wilma de Boer en Aaltje Bouma zongen rondom 9.30 uur live “I dreamed a Dream” in het bekende radio/tv-programma “Op & Ut” van Omrop Fryslân in De Blokhuispoort in Leeuwarden. Daar aan vooraf ging een interview van Douwe Heeringa met voorzitter Johannes van der Veen.Bijna 600 bezoekers zagen in Sneek een prachtige karakteristieke voorstelling rondom het Epos Les Misérables, het levenswerk van Victor Hugo. Martina Hilarides, artistiek leider van Les Rigolaux, had daarvoor, na een gedegen studie, een bijzonder script geschreven. Zo was er naast het koor plaats voor een debuut van de 15- jarige Lonneke Rolvink met een fraai gezongen “Castle on the cloud’. Verder had ze gekozen voor een verrassend muzikaal initiatief. De vaste pianiste van Les Rigolaux Masako Otsuka speelde nu meestentijds solo een aantal klassieke stukken van Debussy en Chopin. De pianiste speelde, naar de mening van vele bezoekers, op een virtuoze wijze de verbindende solo’s op de vleugel w.o. Andante Spianato op 23, G-Majeur. De begeleiding van het koor kwam nu grotendeels voor rekening van de ‘swinging’ gastpianist Micha Wink. Sybren Sigtema vertelde het verhaal en Froukje Bosma soleerde in het door Masako Otsuka gespeelde l’Invitation au Voyage van Baudelaire.

   


Het bijna 50 leden tellende koor was de hele avond goed op dreef. Het kreeg tussendoor menig spontaan applaus. Enkele fraaie en goed gezongen hoogtepunten uit de musical Les Misérables en uit Les Uns et Les Autres: I dreamed a Dream, nu met Riet Dijkstra in plaats van Wilma de Boer, At the End of the Day; A Heart Full of Love; Do you Hear the People Sing!; God Help the Outcasts!; Bring Him Home; Master of the House.

   

Fotograaf: Lenus van der Broek

Het koor en alle medewerkers kregen na afloop een staande ovatie. De bloemen gingen naar de musici en de artistiek leider.

Les Rigolaux voert de voorstelling op 13 december nogmaals op in Theater De Hege Fonnen in Lemmer. Kaarten zijn nog verkrijgbaar bij de Wereldwinkel, Langestreek 28 te Lemmer.

Kaartverkoop

Volg ons op

Vrijwilligers

Bent u graag actief bij een boeiende organisatie en zou u iets voor onze vereniging willen betekenen?

In ons koor zijn vrijwilligers altijd welkom om mee te werken aan de vele taken die er in een organisatie te doen zijn.

We leggen u graag uit welke mogelijkheden er zijn. Klik hiervoor op onderstaande button.

Sponsoren

28,10,0,50,1
600,600,0,1,0,0,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,0
Autobedrijf Bosma
Bezoek website ...
Aannemersbedrijf Fekken
Bezoek website ...
Schaap en De With
Bezoek website ...
Diamond Sound Systems
Bezoek website ...
Inventive Repair
Bezoek website ...
Jonkers & DeJonge
Bezoek website ...
Piersma & van der Ven
Bezoek website ...
Huisman Installatietechniek
Bezoek website ...
Decorette Postma Schilders
Bezoek website ...
De Groene Prins
Bezoek website ...
Kerstma Heida
Bezoek website ...
Roberto Violante
Bezoek website ...
van der Veen & Kromhout
Bezoek website ...
Libertas Intermediair
Bezoek website ...
Meijer en Joustra
Bezoek website ...
MAX Mannenmode
Bezoek website ...
Uw logo hier?
Bezoek website ...
De Jongh Piano's
Bezoek website ...
Wellness & Beauty De Woudfennen
Bezoek website ...
Wiersma Banden
Bezoek website ...
van der Meer - Caravans
Bezoek website ...