De acties rondom het “Kerstpodium, een belevingsconcert” van de Operette- en Musicalvereniging Les Rigolaux leverde afgelopen zaterdag in ’t Haske van Joure het prachtige bedrag op van € 4.000,- voor de Lemster stichting Guela Bomah. Aan het eind van de avond kon door bestuurders van Les Rigolaux een cheque overhandigd worden aan Pieta Kronemeijer en Akim Traore om daarmee de afbouw van de Medische hulppost in Guela (Guinee - Afrika) in gang te zetten.
Het bedrag zal door De Wilde Ganzen met 50% verhoogd worden.


Foto: Lenus van der Broek

De bezoekers van het concert beleefden een bijzondere avond. Martina Hilarides, artistiek leider/dirigente van Les Rigolaux had voor een nieuw concept gezorgd in een sfeervol aangekleed en goed bezocht Haske. Daar in was plaats voor solisten en ensembles uit het eigen koor maar ook voor de 16-jarige Lonneke Rolvink, het Vocaal Kwartet Cantamore en het Vocaal Ensemble Intermezzo. Daarnaast trad het projectkoor Après Midi o.l.v. Wilma de Boer voor het eerst op. Masako Otsuka, de vaste Jouster pianiste van Les Rigolaux begeleidde op piano alle optredens.
In het veelzijdige muziekprogramma, afgewisseld met enkele voordrachten, waren ‘The Rose’ (koor), Son of Mary (Froukje Bosma en Cantamore), Leise rieselt die Schnee (Intermezzo) hoogtepunten van de avond. Ook de samenzang na afloop werd door de bezoekers zeer op prijs gesteld.
De beide dirigenten en de pianiste werden met bloemen en een warm applaus bedankt voor een boeiende muzikale kerstmeeting.

Kaartverkoop

Volg ons op

Vrijwilligers

Bent u graag actief bij een boeiende organisatie en zou u iets voor onze vereniging willen betekenen?

In ons koor zijn vrijwilligers altijd welkom om mee te werken aan de vele taken die er in een organisatie te doen zijn.

We leggen u graag uit welke mogelijkheden er zijn. Klik hiervoor op onderstaande button.

Sponsoren

28,10,0,50,1
600,600,0,1,0,0,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,0
Autobedrijf Bosma
Bezoek website ...
Aannemersbedrijf Fekken
Bezoek website ...
Schaap en De With
Bezoek website ...
Diamond Sound Systems
Bezoek website ...
Inventive Repair
Bezoek website ...
Jonkers & DeJonge
Bezoek website ...
Piersma & van der Ven
Bezoek website ...
Huisman Installatietechniek
Bezoek website ...
Decorette Postma Schilders
Bezoek website ...
De Groene Prins
Bezoek website ...
Kerstma Heida
Bezoek website ...
Roberto Violante
Bezoek website ...
van der Veen & Kromhout
Bezoek website ...
Libertas Intermediair
Bezoek website ...
Meijer en Joustra
Bezoek website ...
MAX Mannenmode
Bezoek website ...
Uw logo hier?
Bezoek website ...
De Jongh Piano's
Bezoek website ...
Wellness & Beauty De Woudfennen
Bezoek website ...
Wiersma Banden
Bezoek website ...
van der Meer - Caravans
Bezoek website ...