Wanneer: zondag 29 mei


Waar: Binnentuin van De Oosprong in St.Nicolaasga

Aanvang: 11:30 uur

Entree: € 10,00 incl. 2x koffie/theeBij Les Rigolaux kom je niet op de koffie, dat is al gauw duidelijk als je in de eerste klanken van dit gezelschap van passievolle stemmen wordt ondergedompeld. Tijdens dit unieke ochtendconcert bezingen zij een sprookje waardoor je al luisterend wordt meegenomen naar toen, maar al snel ook gelijkenissen trekt naar onze tijd, van moderniteiten, beschaving, overeenkomsten en tegenstellingen. 

Maar hoe buig je tegenstellingen om naar overeenkomsten. Hoe zorg je ervoor dat mensen gaan samenwerken. Samen gaan zingen. Ballades in vreemde talen tot Bette Midler. Kom en ervaar hoe muziek de dingen van de wereld verandert en samenbrengt. Les Rigolaux zingt in deze voorstelling een grote verscheidenheid aan liederen, van modern tot klassiek. In die liederen gaan ze samen met jou op zoek. En uiteindelijk, aan het einde van de voostelling, víndt ook iedereen: of het nu een publiek is, of een sixpack. Maar het is duidelijk dat het om liefde gaat. Les Rigolaux bezingt de liefde. Niemand kan daar zonder, dus komen kijken en luisteren!


 

Kaartverkoop

Volg ons op

Vrijwilligers

Bent u graag actief bij een boeiende organisatie en zou u iets voor onze vereniging willen betekenen?

In ons koor zijn vrijwilligers altijd welkom om mee te werken aan de vele taken die er in een organisatie te doen zijn.

We leggen u graag uit welke mogelijkheden er zijn. Klik hiervoor op onderstaande button.

Sponsoren

28,10,0,50,1
600,600,0,1,0,0,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,0
Autobedrijf Bosma
Bezoek website ...
Aannemersbedrijf Fekken
Bezoek website ...
Schaap en De With
Bezoek website ...
Diamond Sound Systems
Bezoek website ...
Inventive Repair
Bezoek website ...
Jonkers & DeJonge
Bezoek website ...
Piersma & van der Ven
Bezoek website ...
Huisman Installatietechniek
Bezoek website ...
Decorette Postma Schilders
Bezoek website ...
De Groene Prins
Bezoek website ...
Kerstma Heida
Bezoek website ...
Roberto Violante
Bezoek website ...
van der Veen & Kromhout
Bezoek website ...
Libertas Intermediair
Bezoek website ...
Meijer en Joustra
Bezoek website ...
MAX Mannenmode
Bezoek website ...
Uw logo hier?
Bezoek website ...
De Jongh Piano's
Bezoek website ...
Wellness & Beauty De Woudfennen
Bezoek website ...
Wiersma Banden
Bezoek website ...
van der Meer - Caravans
Bezoek website ...