Met het afscheid van dirigent Martina Hilarides breekt voor Operette- en Musicalvereniging Les Rigolaux een nieuw tijdperk aan.

Afgelopen maandag 27 juni namen bestuur, leden en oud- leden afscheid van haar in Gebouw Unitas in St. Nicolaasga. Zij heeft in tien bijzondere en intensieve jaren een grote stempel gedrukt op de ontwikkeling en de kwaliteit van het koor.

Martina wil in de toekomst meer projectgericht gaan werken. In de afgelopen tien jaar heeft Les Rigolaux onder leiding van Martina drie grote en succesvolle producties op de planken gezet. In 2009 gingen zij met ‘It sil heve, een elfstedentocht...’ maar liefst negen Friese theaters langs. In 2012 werden met ‘Don Quijote de la Mancha’ vier theaters in Friesland en Overijssel aangedaan. In 2014 was het de beurt aan ‘Les Misérables’. Zowel Theater Sneek als De Hege Fonnen in Lemmer liepen volledig vol.
 
De voorzitter roemde haar enorme inzet, creativiteit en passie voor het vak en overhandigde een beeldje met inscriptie. Tevens ontving zij een exclusief en speciaal vervaardigd herinneringsalbum, waar de 10 jarige samenwerking tussen Martina Hilarides en Les Rigolaux in vogelvlucht is beschreven. Met foto's van alle projecten die ze samen tot uitvoering brachten en reacties en lofbetuigingen van leden. En uiteraard, de gebruikelijke bloemen.
 
De leden zijn nauw betrokken geweest bij de sollicitatieprocedure voor een nieuwe dirigent. Wij melden dan ook met gepaste trots dat Froukje de Wit uit Bolsward in september de dirigeerstok overneemt. 

Kaartverkoop

Volg ons op

Vrijwilligers

Bent u graag actief bij een boeiende organisatie en zou u iets voor onze vereniging willen betekenen?

In ons koor zijn vrijwilligers altijd welkom om mee te werken aan de vele taken die er in een organisatie te doen zijn.

We leggen u graag uit welke mogelijkheden er zijn. Klik hiervoor op onderstaande button.

Sponsoren

28,10,0,50,1
600,600,0,1,0,0,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,0
Autobedrijf Bosma
Bezoek website ...
Aannemersbedrijf Fekken
Bezoek website ...
Schaap en De With
Bezoek website ...
Diamond Sound Systems
Bezoek website ...
Inventive Repair
Bezoek website ...
Jonkers & DeJonge
Bezoek website ...
Piersma & van der Ven
Bezoek website ...
Huisman Installatietechniek
Bezoek website ...
Decorette Postma Schilders
Bezoek website ...
De Groene Prins
Bezoek website ...
Kerstma Heida
Bezoek website ...
Roberto Violante
Bezoek website ...
van der Veen & Kromhout
Bezoek website ...
Libertas Intermediair
Bezoek website ...
Meijer en Joustra
Bezoek website ...
MAX Mannenmode
Bezoek website ...
Uw logo hier?
Bezoek website ...
De Jongh Piano's
Bezoek website ...
Wellness & Beauty De Woudfennen
Bezoek website ...
Wiersma Banden
Bezoek website ...
van der Meer - Caravans
Bezoek website ...